Ціни на помідори й цибулю злетіли: на скільки подорожчали овочі в Україні.
03.09.2025
883
Журналіст
Шосталь Олександр
03.09.2025
883
Як повідомляє inkorr.com: Споживачі в Україні відчувають фінансовий тягар через зростання цін на основні овочі, особливо на помідори.
Найбільш відчутним стало зростання вартості помідорів. У мережі супермаркетів червоні помідори продають за ціною від 56,70 до 85,70 гривень за кілограм. Середня роздрібна ціна склала 69,13 гривень за кілограм.
Картопля залишається одним з найдоступніших овочів на українському ринку. Середня роздрібна ціна склала 17,35 гривень за кілограм, при цьому у Metro вона коштує 15,80 гривень, а у Megamarket - 18,90 гривень за кілограм.
Найдраматичніше зростання цін зафіксовано на ринку цибулі. Зелена цибуля у пучках коштує в середньому 36,30 гривень за 100 грам у мережі Metro.
Ціни на овочі в Україні значно зросли, що змушує споживачів шукати способи зекономити та вибирати більш доступні альтернативи. У нинішніх умовах, коли вартість помідорів досягла рекордних рівнів, українці стають більш уважними до своїх покупок.
Читайте також
- Еко Маркет розширюється в Чернігові: чотири нові супермаркети та сотні вакансій
- Японський тріумф: названо найнадійніший кросовер за версією британських страховиків
- ЄС готує безмитний доступ для Вірменії: відповідь на економічний тиск РФ
- Мінімалка в Україні залишиться без змін: чого чекати у 2026 році
- Honda назвала найнадійніші моделі: Accord, Civic та CR-V у рейтингу
- Літнє сонцестояння 2026: якому знаку Зодіаку воно принесе великі гроші

