Українським чоловікам 18-22 років дозволять виїзд за кордон: нові вимоги.
Нові вимоги для виїзду за кордон українських чоловіків віком 18-22 років
Як повідомляє inkorr.com: Чоловікам віком від 18 до 22 років для виїзду за кордон потрібно мати військовий квиток у паперовій або електронній формі. Це підтвердив представник Держприкордонслужби, полковник Андрій Демченко.
Нещодавно уряд ухвалив зміни до правил перетину кордону, розроблені Міністерством внутрішніх справ. За словами Демченка, ця постанова поки що не є офіційною, тому остаточні висновки стануть відомі лише після її публікації на державному порталі.
Згідно з офіційною інформацією, після введення в дію змін українські чоловіки віком 18-22 років зможуть виїжджати за кордон навіть у разі воєнного стану.
Демченко також зазначив, що для успішного перетину кордону необхідно мати не лише паспорт, а й військовий квиток (як у паперовій, так і в електронній формі). Прикордонники почнуть пропускати цю категорію громадян після того, як зміни будуть опубліковані та набудуть чинності.
З новими правилами, українські чоловіки у віці 18-21 рік отримають можливість виїзду за кордон, тоді як 22-річні залишаться з певними обмеженнями.
Отже, нові вимоги для виїзду за кордон українських чоловіків віком від 18 до 22 років передбачають наявність військового квитка, у паперовій або електронній формі, крім паспорта. Це рішення ще не набуло чинності, але після його реалізації українці зможуть виїжджати за кордон навіть в умовах воєнного стану.
Ці зміни створюють нові можливості для молодих чоловіків, адже дозволяють подорожувати, попри воєнні обставини. З待 актуалізацією закону та його публікацією, на них чекатиме важливий етап в житті, адже не усі зможуть скористатися таким правом через вікові обмеження. Таким чином, ситуація потребуватиме подальшої уваги з боку суспільства та держави.
Читайте також
- Удар по НПЗ і заборона експорту: Росія вперше імпортуватиме дизель через дефіцит
- Киргизстан терміново шукає пальне: Китай та Білорусь замінять Росію
- Керівництво УДП звинуватили в розкраданні активів: збитки сягнули $7 млн
- Паливна криза в РФ: Путін визнав проблеми, а Росія готується імпортувати нафтопродукти
- Російська економіка на межі вибуху: 500 тисяч банкрутств за рік
- Удари Сил оборони зупинили ключові НПЗ Росії: дефіцит пального досягне 30 тисяч тонн

