Єрмак відреагував на голосування Ради щодо НАБУ і САП — що сказав.
Президентський законопроєкт про незалежність НАБУ і САП
Глава Офісу Президента Андрій Єрмак звернув увагу на голосування законопроєкту Президента Володимира Зеленського у Верховній Раді України. Він назвав його чудовим. Про це Єрмак написав у Telegram у четвер, 31 липня.
Єрмак підкреслив, що "за" проголосувало 331 народний депутат.
"У нас чудове громадянське суспільство, прекрасна молодь, яку чує Президент Володимир Зеленський. Є швидкий діалог влади та суспільства", — наголосив він.
За його словами, це і є справжня демократія, коли думки людей почуті, а також є кроки та реакція.
Керівник ОП подякував депутатам за голосування.
"Переможці — всі, а в першу чергу — демократична Україна", — додав Єрмак.
Нагадаємо, 31 липня Рада підтримала законопроєкт про повернення повноважень НАБУ і САП.
Також, під час засідання, нардеп Дмитро Костюк оголосив про намір покинути фракцію "Слуга народу". Він пояснив, що причиною є голосування за законопроєкт про позбавлення антикорупційних органів незалежності.
Під час голосування українські депутати висловили підтримку законопроєкту Президента щодо незалежності НАБУ і САП, що вважається важливим кроком у зміцненні демократії в Україні.Читайте також
- Зеленський заявив про необхідність мирних переговорів: чи готова Росія до діалогу
- Прем’єр Угорщини анонсував звільнення генпрокурора: чи причетне затримання інкасаторів
- Атака РФ на Кривий Ріг: троє загиблих, понад 20 поранених, є критичні
- Ракетний удар по Кривому Рогу: 3 загиблих і 23 поранених, атака на Одещині
- Зеленський оголосив про налагодження виробництва далекобійної зброї в Україні
- Зеленський зустрівся з головою ОЕСР: Україна сподівається на статус кандидата восени

