Графіки відключень надовго: українців попередили, скільки доведеться жити без світла.
В Україні продовжуються постійні атаки на енергетичну інфраструктуру, тому жителям країни доведеться протягом осінньо-зимового періоду використовувати графік відключення світла. Про це заявив заступник міністра енергетики Роман Андарак в інтерв'ю Новини.LIVE.
Андарак заявив, що російські війська щодня атакують енергетичні об'єкти, використовуючи дрони та керовані авіабомби. Найбільше страждають прифронтові регіони.
"Росіяни, дуже добре розуміючи, як побудовано нашу енергетичну систему, намагаються вражати найболючіші точки, найбільш ключові вузли передачі електроенергії", - зазначив Андарак.
Останнім часом окупанти зосереджують свої атаки на підстанціях та мережах середнього класу напруги, особливо в прифронтових та прикордонних областях.
Андарак підкреслив, що енергетична система України працює на межі своїх можливостей, і немає запасів. Хоча ведуться ремонтні роботи, недавно сталася потужна атака на генерацію у східній частині країни.
Нагадаємо, українцям рекомендується вжити заходи безпеки для збереження холодильника під час відключення світла.
Читайте також
- Кияни платитимуть за тарифами до липня, але проїзд подорожчає до 30 грн
- ЄС готує ліміт на готівку в 10 000 євро: які правила діють у різних країнах
- НБУ запроваджує код підтвердження для поповнення карток: що зміниться з 26 червня
- США дозволили торгівлю іранською нафтою на 60 днів: що змінилося для України
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити

