Кабмін зобов’язав жінок-медиків ставати на військовий облік: що це означає.
Уряд прийняв постанову №916, яка стосується жінок з медичною та фармацевтичною освітою в контексті мобілізації. За нововведенням, вони повинні пройти військово-лікарську комісію та стати на військовий облік, але це не означає обов'язкову мобілізацію.
Заклади, що готують фахівців з медичних та фармацевтичних спеціальностей, зобов’язані протягом 7 днів після закінчення навчання передавати списки випускниць до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем їхнього проживання.
Жінки-випускниці повинні особисто з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки протягом 60 днів з моменту закінчення навчання для проходження військово-лікарської комісії.
Якщо жінка вирішує добровільно вступити до військової служби, вона повинна пройти військово-лікарську комісію та отримати військово-облікову спеціальність, відповідну до своєї цивільної професії перед підписанням контракту на військову службу.
Ці зміни в правилах мобілізації стосуються лише жінок з медичною та фармацевтичною освітою і роблять військову службу для них добровільною.
Читайте також
- Лідери п’яти країн Європи зберуться у Берліні 24 червня: що обговорюватимуть
- Україна в ООН заявила про вичерпання терпіння: США закликали до негайного припинення вогню
- Польща повернула орден Білого Орла Зеленському: що відомо про рішення
- Маринович закликав Україну до виваженої позиції щодо Польщі: що не так з “дзеркальною відповіддю”
- Відставка Стармера: Енді Бернем став головним претендентом на пост прем'єра Британії
- Мельник в ООН: 40% російських НПЗ знищено, Україна вимагає припинення вогню

