Київ готується до опалювального сезону: Кличко оголосив дату початку.
Мер Києва Віталій Кличко оголосив початок опалювального сезону у столиці. З 14 жовтня будуть надавати тепло до лікарень, шкіл і дитячих садків.
Кличко повідомив, що підключення буде здійснено на основі заявок керівників установ з урахуванням їхньої специфіки. Що стосується житлових будинків, вони будуть опалюватися тоді, коли середньодобова температура триматиметься на рівні +8°C або нижче протягом трьох днів і буде спостерігатися тенденція до похолодання.
“Рішення про початок опалювального сезону ухвалюємо з урахуванням чинників забезпечення комфорту для містян, раціонального використання енергоресурсів та економного споживання електроенергії”, - зазначив Кличко.
Раніше Кличко планував 15 жовтня як орієнтовну дату початку опалення в житлових будинках, але ця дата може змінитися залежно від погодних умов. Синоптики прогнозують похолодання з 12 жовтня в Києві - температура повітря буде коливатися в межах 6-9 градусів тепла.
Згідно з правилами, рішення про подачу тепла приймають місцеві адміністрації з урахуванням погодних умов. Основним критерієм є середньодобова температура: якщо вона тримається на рівні +8 градусів або нижче протягом трьох днів, це означає запуск систем опалення.
Читайте також
- Метро до Броварів під питанням: Кличко анонсував, але Київський метрополітен спростовує
- Успенський собор у Києві постраждав від атаки РФ: Кличко розповів про пожежу
- 19 постраждалих у Києві після масованої атаки РФ: серед них дитина та вагітна
- Нічна атака на Київ: 13 постраждалих, серед них дитина, пошкоджено інфраструктуру
- У Києві демонтують пам’ятник Булгакову: що відомо про деколонізацію
- У Києві можуть обмежити намети в метро під час тривог: що відомо

