Міноборони впроваджує технологію для захисту телефонів військових.
02.09.2024
2741
Журналіст
Шосталь Олександр
02.09.2024
2741
Міністерство оборони вирішило застосовувати технологію Mobile Device Management для захисту мобільних телефонів військових. Заступниця глави відомства Катерина Черногоренко пояснила, що ця технологія дозволяє військовим мати доступ до військового аналогу App Store чи Play Маркет, а також застосунків, які розроблені спеціально для військових потреб. Подібний підхід використовують Збройні сили Сполучених Штатів для кіберзахисту своїх військових.
Технологія Mobile Device Management дозволяє захистити особисті дані військових і видалити дистанційно їхні телефони або планшети. Вона також дозволяє використовувати персональні пристрої на службі, забезпечуючи їх безпеку.
Президент Володимир Зеленський раніше оголосив про запуск застосунку для військовослужбовців під назвою "Армія+". Застосунок має базові функції, такі як електронні рапорти і армійські опитування, і буде доповнюватися новими функціями.
Читайте також
- Зеленський назвав кількість жертв за добу: п’ятеро загиблих у Запоріжжі
- Зеленський анонсував переговори з РФ: формат обере Європа, переговорника — Україна
- Зеленський звернувся до Білорусі: вимагає демонтувати ретранслятори для дронів РФ
- Зеленський висунув умову Білорусі: прибрати ретранслятори для РФ
- Рятувальники ліквідовують наслідки обстрілу Києво-Печерської лаври: збитки понад 500 млн грн
- Зеленський назвав кроки для деескалації допомоги Білорусі армії РФ

