Нічна атака на Краматорськ: вісім постраждалих, серед яких двоє дітей.
Обстріл Краматорська: наслідки та свідчення очевидців
Як повідомляє UATV: Внаслідок обстрілу Краматорська російськими військами в ніч на 18 березня постраждали вісім осіб, серед яких двоє дітей. Напад був здійснений шляхом скидання двох авіабомб ФАБ-250 на місто, що призвело до значних руйнувань. Пошкоджено два багатоквартирних будинки та 26 приватних будинків, а також зазнали ушкоджень інші населені пункти — Ярова, Дружківка і Константинівка, де постраждали ще троє людей.
Один з постраждалих дітей наразі знаходиться в реанімації. Місцева мешканка Анастасія, яка стала свідком трагедії, розповіла:
“Мы пили чай, отмечали День рождения ребенка. Секунда — и обожгло лицо. Свет выключился, ничего не видно, все кричат. Ранена только я и старший сын, младшему повезло.” - Анастасія
Ця ситуація підтверджує серйозність наслідків обстрілу для місцевих жителів. Анастасія також зазначила, що це вже четвертий обстріл Краматорська:
“Это уже четвертый такой обстрел. Сейчас все поубираем, закроем и будем думать, куда выезжать отсюда.” - Анастасія
Ці слова відображають страх і невизначеність, з якою стикаються мешканці міста в умовах постійної загрози.
Критична ситуація в Краматорську
Ситуація в Краматорську продовжує залишатися критичною, оскільки місцеві жителі стикаються з постійними атаками, які загрожують їхньому життю та майну. Регулярні обстріли підкреслюють зростаючий рівень насильства в регіоні, що викликає занепокоєння не тільки серед мешканців, а й у міжнародній спільноті. Події в Краматорську є частиною ширшого конфлікту, що триває на сході України, і свідчать про необхідність термінового вирішення гуманітарних та безпекових проблем у цьому регіоні.
Читайте також
- Ракетний удар по полігону в Київській області: 11 загиблих, серед них заступниця УДО
- Ракетний удар S8000 по Балаклеї: один загиблий, вісім поранених
- Двічі за день: росіяни обстріляли Слов'янськ, поранено двох жінок
- Атака РФ на Дніпропетровщину: пошкоджено житлові будинки та аміакопровід
- ГУР: удар дроном по АТБ у Чернігові - загинули двоє, серед яких дитина
- Макрон скликав кризове засідання: пожежі у Франції та Іспанії евакуювали 310 тисяч

