Одеса зупинилася: тисячі мешканців вшанували пам’ять загиблих на війні.

Одеса зупинилася: тисячі мешканців вшанували пам’ять загиблих на війні
Одеса зупинилася: тисячі мешканців вшанували пам’ять загиблих на війні Фото: novyny.live
Сьогодні, 13 серпня, одеські активісти та мешканці міста вшанували пам'ять загиблих на війні за допомогою акції "Хвилина мовчання". На Соборній площі та у Пересипському районі вони вийшли з плакатами, щоб вшанувати жертв збройної агресії. У центрі міста люди перекрили дорогу, нагадуючи водіям про важливий момент мовчання. Поліцейські стежили за порядком, а люди тримали в руках плакати зі словами пам'яті. Традиційна акція також пройшла в Пересипському районі, де мешканці вийшли на вулиці з вимогою зупинки руху. Організатори нагадують, що вшановування пам'яті – це наш обов'язок, адже сьогодні воїни віддають життя за нашу країну. Хвилина мовчання проводиться кожен день в усіх містах України згідно з указом президента, і організатори закликають всіх долучатися щосереди та суботи. Активісти вкладають у цю акцію свою душу, щоб пам'ять про загиблих не згасала. Нагадаємо, що в Одесі зупинятимуть транспорт під час хвилини мовчання, і такі ініціативи набирають популярність у всій країні, показуючи шанування та пам'ять про тих, хто віддав життя за Україну.

Читайте також

Реклама