У Львові відклали старт опалення: мер назвав причину та терміни.

У Львові відклали старт опалення: мер назвав причину та терміни
У Львові відклали старт опалення: мер назвав причину та терміни Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: У Львові вирішили відкласти початок опалювального сезону через . Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.

Проблеми з подачею тепла

Він зазначив, що місто наразі не готове розпочати повноцінну подачу тепла.

"Ситуація така, що найближчі кілька тижнів ми не можемо подати опалення. Треба трохи перечекати, щоб зробити все правильно — аби взимку було тепло", — пояснив Садовий.

Обмежені обсяги газу

У жовтні Львів отримав лише 8 млн кубометрів газу замість необхідних 18 млн, тому тепло наразі подається лише до:

  • шкіл;
  • дитсадків;
  • лікарень, які подали заявки.

Заклик до мешканців

Мер закликав жителів підготувати альтернативні джерела обігріву та допомогти тим, хто не може цього зробити самостійно.

Перехід у режим тестування

З 11 жовтня місто переходить у , щоб перевірити готовність усіх служб до холодів.

Крім того, цього тижня частину світлофорів відключать від основного живлення та переведуть на резервні системи, щоб впевнитись у їхній працездатності під час можливих блекаутів.

Відставання у постачанні газу та рішення відкласти старт опалювального сезону свідчать про серйозні виклики, з якими стикається місто. Наразі важливо, щоб мешканці подбали про власний комфорт під час холодів і підтримували одне одного у цей непростий час. Львів ставить на перше місце безпеку та готовність до зимових умов, тому адаптація до змін стала особливо важливою для всіх його мешканців.


Читайте також

Реклама