Освітня платформа "Нові Знання" оновила безкоштовну систему електронного документообігу шкіл.
Нова система електронного документообігу для шкіл
Освітня платформа "Нові Знання" (NZ.UA), яка є частиною проекту "КУРС: Освіта", представила нову розширену систему електронного документообігу для шкіл. Вона також надає можливості для дистанційного навчання.
Ця система забезпечує безкоштовний доступ до електронних класних журналів та щоденників всім учасникам навчального процесу - від керівників шкіл до батьків. Вчителям надано інструменти для створення уроків, ставлення оцінок та аналізу успішності. Учні та їх батьки можуть отримати цілодобовий доступ до оцінок, домашніх завдань та розкладу.
Особлива увага розробників була приділена захисту інформації - платформа має позитивний висновок Держспецзв'язку щодо комплексної системи захисту інформації (КСЗІ), дію якого подовжено до кінця війни.
Для початку користування системою достатньо знайти свою школу на мапі порталу або за номером закладу. Куратор загальноосвітньої школи має згенерувати логіни та паролі для вчителів через адміністративну панель. Потім класні керівники можуть самостійно створити облікові записи для учнів та їх батьків.
Платформа пропонує гнучкі механізми для аналізу та графічного відображення навчальних досягнень на рівні учня, класу та школи. Також є можливість давати, виконувати та перевіряти роботи онлайн.
Детальні інструкції та відеоуроки доступні користувачам. Технічна підтримка здійснюється через електронну пошту та безкоштовну телефонну лінію. Також є телеграм-бот для оперативних консультацій.
Важливо зазначити, що старі логіни і паролі, які були використовувані на старій версії порталу "Мої Знання", можна використовувати для входу в оновлену систему.
Реформа профільної середньої освіти
Міністерство освіти розпочинає реформу профільної середньої освіти. Нова модель передбачає індивідуальний підхід та можливість для учнів обирати предмети навчання за власними інтересами.
Вводиться нова система оцінювання для учнів 5-9 класів, яка буде оцінювати не лише академічні знання, а й навички, такі як критичне мислення та ініціативність.
За даними міністерства, приблизно 1 мільйон дітей наразі навчаються дистанційно, з них 400 тисяч - з-за кордону. Міністерство працює над створенням умов для якісної та ефективної дистанційної освіти там, де неможливо організувати очне навчання.
Читайте також
- Водіям нагадали, які літери не можна використовувати у номерних знаках
- Переведення годинників на літній час у 2025 році: що потрібно знати українцям
- Нафтогаз розповів, як обрати обігрівач для будинку чи квартири
- Водіям пояснили, чи можна їздити в Україні із європейськими правами
- В Україні збільшили максимальну допомогу з безробіття
- Водії старшого віку зобов'язані використовувати особливий знак: де запровадили правило