Плавчиня Горбенко пропустила фінал Олімпіади, бо пішла вечеряти.

Горбенко вечеряє в перерві Олімпіади

На заключному дні олімпійського турніру з плавання у закритому басейні сталася справжня драма. Фінал на дистанції 200 метрів комплексним плаванням змагалися тільки сім спортсменок замість восьми.

Відповідно до правил змагань, до фіналу проходять восьмох найкращих плавчинь. В разі відмови якоїсь з фіналісток, призначаються ще дві запасні.

Першою запасною була ізраїльська плавчиня українського походження Анастасія Горбенко. Вона отримала шанс виступити у фіналі через відмову австралійки Елли Ремзей, але через незадовільний комунікаційний процес не встигла прибути до басейну.

Горбенко була розлючена, оскільки вона перебувала на вечері і не була включена в процес вирішення проблеми. Також не з'явилася на старт друга запасна плавчиня, олімпійська чемпіонка Олімпіади-2012 Є Шивень.

У підсумку, в фіналі змагалося тільки сім спортсменок замість восьми.

На згаду, ярослава Магучіх 4 серпня стала олімпійською чемпіонкою, а бронзу здобула Ірина Геращенко.

Також українка Ольга Харлана здобула першу нагороду для України на Олімпійських Іграх в Парижі. У поєдинку за третє місце вона перемогла представницю Південної Кореї Себін Чої.