Понад 6 тис. дітей з Луганщини окупанти залучили до «юнармії».


Понад 6000 дітей беруть участь у "юнарміях" на Луганщині
За даними начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексія Харченка, на окупованій території Луганської області діє 102 загони "юнармії", у яких беруть участь понад шість тисяч українських дітей.
Планується посилення співпраці з "юнармією" на Луганщині, що займається військовою підготовкою дітей. Відповідну угоду уклали в окупаційній адміністрації регіону.
У цьому регіоні працюють 102 загони "юнармії", у які включено понад шість тисяч українських дітей. На окупованій території Донецької та Луганської областей близько 50 тисяч дітей залучені до військових рухів.
У тимчасово окупованих Донеччині та Луганщині проживає більше 300 тисяч дітей, проте лише меншість з них відвідує школи. Понад 70 тисяч осіб, серед яких 2740 дітей, перебувають у розшуку в Україні.
У Києві проводиться модернізація інфраструктури шкіл та дитячих садків для підвищення безпеки та цифрової доступності. Вже встановлено понад 1300 відеокамер у закладах освіти.
У Криму відкрили студію пропагандистської телерадіокомпанії "Таврія", яка операціює на украденому обладнанні.
Така ситуація з мілітаризацією дітей на окупованих територіях породжує питання про їхню безпеку та майбутність в контексті конфлікту.
Читайте також
- Найкращі пляжі Європи у 2025 році: у лідерах неочікувана країна
- Ізраїль заявив, що атакував у Ірані об'єкти з розробки ядерної зброї
- Жінка купила бургер у турецькому McDonald's і була шокована ціною
- Загибель в Ізраїлі родини з України: стали відомі нові деталі
- На Івано-Франківщині зник шестирічний хлопчик: пошуки тривають другу добу
- Суддя «МастерШеф» повідомив про стан колеги, яка через ракетну атаку втратила все