Повернення дітей з депортації: 5 українців вже вдома, загалом – 1985.

Діти повертаються додому з депортації
Діти повертаються додому з депортації Фото: Novyny.live

Повернення українських дітей додому

Як повідомляє Novyny.live: П'ятеро українських дітей повернулися з тимчасово окупованих територій та з Росії, серед яких є діти з Херсонського будинку дитини, які перебували у депортації протягом чотирьох років. Вік дітей коливається від 4 до 15 років. З початку повномасштабного вторгнення додому повернули вже 1985 дітей, що свідчить про поступове відновлення їх прав та можливість возз'єднання з родинами.

Трагічні обставини та важливість повернення

Серед повернених дітей є чотирирічний братик і шестирічна сестричка, які були викрадені з Херсонського будинку дитини. Один з хлопців потрапив до Росії разом з мамою, яка, на жаль, померла там. Ці випадки підкреслюють трагічні обставини, в яких опинилися діти під час конфлікту.

"Ці розповіді показують: дитинство, яке мало бути наповнене казками та теплом, стало випробуванням на витривалість. Але тепер це не лише про біль. Це про повернення. Про перші обійми після довгих років розлуки." - Дмитро Лубінець

Повернення дітей з окупованих територій є важливим кроком у процесі відновлення їхніх прав і захисту інтересів. Це також свідчить про те, що українська влада продовжує працювати над поверненням дітей, які стали жертвами конфлікту. Поступове повернення дітей може мати значний вплив на їх психічне і емоційне відновлення, а також на відновлення сімейних зв'язків, які були розірвані через війну.


Читайте також

Реклама