Рекордна сума: коли українці отримають накопичений національний кешбек.
17.01.2025
3436
Журналіст
Шосталь Олександр
17.01.2025
3436
Міністерство економіки повідомило, що за час дії програми Національний кешбек українці накопичили рекордну суму - 1 мільярд гривень. З цієї суми 400 мільйонів гривень вже були перераховані на картки громадян. У програмі беруть участь 4,7 мільйона осіб, більшість з яких - жінки. Участь в програмі беруть 20 банківських установ і понад 1672 виробників, а покупці можуть отримати кешбек за понад 355 тисяч товарів, що виготовлені в Україні. За словами міністра економіки Юлії Свириденко, за грудень 2024 року накопичений кешбек становить 436 мільйонів гривень, що втричі перевищує попередні три місяці. Програма буде діяти до кінця 2025 року.
Також варто зазначити, що в Україні зросли виплати по безробіттю та компенсації роботодавцям.
Читайте також
- Держслужбовцям хочуть змінити зарплати: оплату прив’яжуть до ефективності роботи
- Недооцінені преміум-авто в Україні: які моделі дешевшають попри високу якість
- Ціни на ягоди в Одесі злетіли: чому черешня коштує до 200 гривень
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід

