Росія атакувала чотири області України: де найбільше постраждалих та руйнувань.
Атаки російських військ на українські області
Як повідомляє UATV: Російські війська атакували Херсонську, Донецку, Запорізьку та Чернігівську області, внаслідок чого зафіксовані численні руйнування та поранення серед мирного населення. У Херсонській області внаслідок атаки було поранено п'ять мирних жителів, а також пошкоджено сім багатоповерхівок та 11 приватних будинків. Олександр Прокудин зазначив, що
"російські військові наносили удари по критичній і соціальній інфраструктурі, житловим кварталам населених пунктів області".
Ситуація в інших областях
У Донеччині також зафіксовані руйнування: пошкоджені приватні будинки, автомобіль та три багатоповерхових будинки. У Краматорському районі поранено двох осіб. Як повідомляють представники обласної військової адміністрації, з лінії фронту евакуйовано 103 особи, серед яких 21 дитина.
Запорізька область зазнала значних атак: за добу було завдано 448 ударів по 34 населеним пунктам. У результаті атаки на Запорізький район 6-річний дитина отримала поранення. Іван Федоров повідомив про цей інцидент, зазначивши, що
"6-летний ребенок получил ранения вследствие вражеской атаки на Запорожский район".
У Чернігівській області росіяни завдали 43 удари, зокрема в Ніжині внаслідок обстрілу поранено 49-річного чоловіка. Вячеслав Чаус підтвердив цю інформацію, зазначивши, що "в Нежине вследствие обстрела баллистической ракетой ранен 49-летний мужчина". Ці події підкреслюють продовження військових дій та зростання загроз для цивільного населення в Україні.
Останні атаки російських військ свідчать про ескалацію конфлікту в Україні, зокрема в регіонах, які вже неодноразово піддавалися обстрілам. Руйнування інфраструктури та поранення серед цивільного населення викликають серйозне занепокоєння щодо безпеки мешканців цих областей. Такі інциденти також можуть вплинути на гуманітарну ситуацію, оскільки зростає потреба в евакуації та наданні медичної допомоги постраждалим унаслідок воєнних дій.
Читайте також
- Росіяни втрачають до 300 осіб на добу на Лиманському напрямку: головна мета — Слов’янсько-Краматорська агломерація
- Китай закликав Україну та РФ до стриманості: кількість загиблих мирних жителів сягнула піку
- Удар по Криму: дрони влаштували блекаут на чотирьох підстанціях
- Куп'янськ під контролем України: чи є у ворога шанс прорвати оборону
- ЗСУ вдарили по двох мостах та НПЗ у РФ: результати операцій за добу
- Поліцейські бригади «Хижак» патрулюють дорогу на Константиновку: як збивають дрони та рятують бійців

