Росія атакувала Україну 102 дронами та ракетами: результати нічної оборони.

Атака Росії на Україну
Атака Росії на Україну Фото: Novyny.live

Атака на Україну 25 січня

Як повідомляє Novyny.live: У ніч проти 25 січня Росія атакувала Україну балістичними ракетами та ударними безпілотниками, випустивши дві ракети типу "Іскандер-М"/С-300 та 102 дрони різних типів. Атака відбулася з території Брянської області, що свідчить про продовження агресивних дій з боку РФ.

Серед випущених безпілотників близько 70 становили ударні "шахеди". В результаті нічної оборони вдалося збити або придушити 87 ворожих безпілотників. Проте, зафіксовано влучання 15 ударних БпЛА на 10 локаціях, що вказує на певні успіхи агресора.

Масштаб атаки

Запуски БпЛА здійснювалися з кількох регіонів, зокрема:

  • Курська
  • Орел
  • Брянська
  • Шаталове
  • Тимчасово окупований Донецьк

Окрім цього, Росія завдала 754 удари по населених пунктах Запорізької області, що підкреслює масштаб та інтенсивність атаки.

Ця атака є частиною триваючого військового конфлікту між Росією та Україною, що триває з 2014 року, і демонструє активізацію військових дій з боку РФ. Збільшення кількості ракетних та безпілотних атак вказує на ескалацію напруженості в регіоні, що може мати серйозні наслідки для безпеки населення та інфраструктури України.


Читайте також

Реклама