Росія обстріляла Укрзалізницю понад 5500 разів: збитки сягають сотень мільярдів.
Удари по Укрзалізниці
Як повідомляє Novyny.live: Російські війська обстріляли об'єкти Укрзалізниці понад 5500 разів з початку повномасштабної війни, завдавши збитків, які можуть сягати сотень мільярдів гривень. Ці атаки суттєво вплинули на роботу залізничного транспорту в Україні.
Зокрема, 11 червня російські війська вдарили по локомотивному депо на Сумщині, внаслідок чого загинула залізничниця, а ще чотири залізничники отримали поранення. У ніч проти 15 червня російські обстріли пошкодили залізничну інфраструктуру, що призвело до затримок поїздів на 3-4 години.
“Збитки вимірюються десятками, якщо не сотнями мільярдів гривень.”
Володимир Шемаєв
Ці дані підкреслюють серйозність ситуації, адже інфраструктура Укрзалізниці є важливою складовою транспортної системи країни. Обстріли, які тривають, ставлять під загрозу не лише економіку, але й безпеку громадян.
Тривалі обстріли об'єктів Укрзалізниці не лише завдають значних фінансових збитків, але й створюють серйозні проблеми для пасажирських і вантажних перевезень, що може ускладнити постачання товарів та переміщення людей. В умовах війни залізничний транспорт залишається одним із ключових елементів логістики, тому його пошкодження може негативно вплинути на загальну стабільність економіки України.
Читайте також
- Російський мільярдер Мельниченко розповів про майбутнє РФ після війни
- Розвідка розкрила масштаби паливної кризи в Росії: ціни на бензин злетіли на третину
- Українські дрони змінили світовий ринок пального: Росія втрачає контроль
- Російський бізнес масово виводить капітал з РФ: через загрозу конфіскації та примусу до війни
- Ексміністр Соболев отримав посаду в Офісі президента: чим займатиметься
- Росія імпортує пальне з Індії через дефіцит дизелю: що сталося

