Росія обстріляла Запоріжжя: шість поранених та понад 25 знищених автомобілів.
Обстріл Запорожжя 28 січня 2023 року
Як повідомляє UATV: 28 січня 2023 року Росія обстріляла жилі квартали Запорожжя, в результаті чого постраждали шість мирних жителів і були знищені автомобілі. Обстріл здійснили з реактивної артилерії, що призвело до значних руйнувань у місті.
Внаслідок атаки пошкоджено 14 багатоповерхових будинків, вибито 200 вікон. Крім того, понад 25 автомобілів зазнали ушкоджень або були знищені. На місці події працювали медики та волонтери, які надавали допомогу постраждалим. Одна з ракет, що влучила в територію, застрягла в землі і була обезврежена саперами.
Наслідки обстрілу
Місцеві жителі описують жахливі наслідки обстрілу. Один із них, Володимир, розповів:
“Такой был взрыв, что аж дом тряхнуло, я чуть с кровати не упал. Это просто шокирует — такая воронка! Она же метров десять диаметром и метра четыре глубиной.”
Інший житель, Сергій, заявив:
“Повреждено и уничтожено более 25 машин. Во дворе в ряду сколько стояло — все без стекол, с различными повреждениями. Одного из автомобилей просто больше нет. Его куда-то отбросило, а мотор лежит на козырьке подъезда.”
Раніше, в ніч на 28 січня, Росія також атакувала Україну 146 безпілотниками та баллистичною ракетою. Тривожна ситуація в Запорожжі підкреслює продовження військових дій та їх вплив на цивільне населення.
Цей обстріл став ще одним свідченням ескалації конфлікту в Україні, де військові дії безпосередньо впливають на життя мирних жителів. Знищення інфраструктури та завдання шкоди цивільному населенню викликають серйозні гуманітарні наслідки, зокрема потребу в медичній допомозі та відновленні пошкоджених будинків. Ситуація в Запорожжі відображає загальну напругу в регіоні та потребу в міжнародній увазі до гуманітарної ситуації в Україні.
Читайте також
- Атака дронів на Краснодар: пожежа на НПЗ та поранені в багатоповерхівці
- Нічна атака на Дніпропетровщину: одна людина загинула, 16 поранених
- Атака дронів на НПЗ у Краснодарському краї: загоряння після падіння уламків
- Частина Одеси залишиться без газу 11 червня: перелік адрес
- Вибухи в Одесі 10 червня: відомо про постраждалих та пошкоджену інфраструктуру
- Смертельна статистика 2025: 3249 загиблих у ДТП, серед них 202 дитини

