Росіяни обстріляли Дніпро: серед постраждалих — немовля, стан якого середньої тяжкості.

Обстріл Дніпра, постраждалі немовлята
Обстріл Дніпра, постраждалі немовлята Фото: Novyny.live

Обстріл Дніпра 12 лютого

Як повідомляє Novyny.live: 12 лютого російські війська здійснили масований обстріл Дніпра, внаслідок якого постраждали чотири людини, включаючи новонародженого хлопчика. Стан постраждалого медики оцінюють як середньої тяжкості. Обстріл відбувся станом на 07:30 і включав використання ракет та дронів.

Наслідки обстрілу

Наслідки обстрілу Дніпра виявилися серйозними: були пошкоджені інфраструктура, приватні будинки та автомобілі. Атака також торкнулася інших регіонів. На Синельниківщині зафіксовано пошкодження інфраструктури та дитсадка, а Нікопольщина зазнала ударів по райцентру, Червоногригорівській та Покровській громадах. При цьому використовувалися артилерія та FPV-дрони.

“Хлопчик, якому ще немає й місяця, госпіталізований. Його стан медики оцінюють як середньої тяжкості,” — зазначив Олександр Ганжа.

Ця ситуація підкреслює наслідки військових дій для цивільних осіб, особливо для дітей.

Цей обстріл є частиною триваючого конфлікту, який негативно впливає на життя мирних жителів в Україні. Зростання кількості атак на цивільну інфраструктуру свідчить про ескалацію насильства в регіоні, що вимагає термінових заходів для захисту населення. Продовження таких нападів може призвести до ще більших гуманітарних криз, особливо в контексті зростаючої кількості постраждалих серед дітей та жінок.


Читайте також

Реклама