Tesco продає різдвяні десерти в серпні: що вже з’явилось на полицях.
Повернення святкових угощень в TESCO
Як повідомляє The Sun: TESCO знову почав продавати святкові тістечка Mr Kipling в середині серпня, і покупці вже активно їх розкуповують.
На полицях супермаркету вже з’явилися шестиупаковки святкових Bakewells цього бренду.
FacebookЦі кекси з альмондовим бісквітом, пюре з сливи та малини під глазур’ю і кольоровою присипкою також доступні на вебсайті Tesco.
“Closer look at Mr Kipling Festive Bakewells, which are back available at Tesco.”
Багато покупців у коментарях були радими поверненню цих новорічних ласощів.
Один з них написав: “Love these always get them”, а інший підкреслив, що ці кекси – його улюблені.
Ще один покупець зазначив, що святкові Bakewells практично такі ж, як популярні черешневі Bakewells від Mr Kipling, але “без черешні” і з кольоровими присипками.
Проте один користувач Facebook висловив свої сумніви: “Ці, напевно, смакуватимуть, як і всі інші кекси Mr Kipling, просто занадто солодкі і нудотні.”
Для тих, хто хоче швидше поринути у новорічний настрій, шестиупаковки святкових Bakewells вже продаються в магазинах Tesco за ціною £2.50.
Перші новорічні товари в інших супермаркетах
TESCO не є єдиним супермаркетом, який почав реалізацію новорічних товарів ще до закінчення літа.
Morrisons вже запустив продаж м'ясних пиріжків в серпні. Один з покупців у Шеффілді минулого тижня помітив ці ласощі на полицях.
Фото шести м'ясних пиріжків, які коштують £1.50, було опубліковано на Instagram-акаунті @newfoodspotteruk. Термін їх придатності закінчується 29 серпня – майже за чотири місяці до Різдва.
Крім класичних, також є пиріжки з вишуканішою начинкою (£2) і пиріжки з листкового тіста (£1).
Деякі покупці обурювалися, що так рано пиріжки з’явилися на полицях, один з них прокоментував: “Get stuffed it’s still summer”.
Також нещодавно покупці в B&M були здивовані, виявивши новорічні набори в магазинах. Вони містили класичні шоколадні бренди, такі як Cadbury, Nestle, Galaxy і Reese’s.
Одне з фото святкових ласощів було поділено в групі Facebook Dansway Gifts and Bargains UK, де покупець підкреслив, що в магазині вже є багато іншого новорічного шоколаду.
Деякі бюджетні покупці вважали, що це занадто рано, але інші визнали, що все одно “схрумкають” їх.
Покупці також помітили, що в основних супермаркетах вже на полицях є коробки з Cadbury Roses, Heroes та Quality Street.
TESCO і Morrisons уже почали реалізувати шоколадні набори раніше. Ці набори продаються по £7 кожен, або за £6 для членів програми Morrisons More і £5.95 з карткою Tesco Clubcard.
Таким чином, свята завчасно підготовлені на полицях супермаркетів, що свідчить про зростаючий попит на святкові товари. Споживачі активно реагують на ці новинки, і, судячи з настроїв в соціальних мережах, попит на святкові ласощі тільки зростатиме. Зважаючи на те, що Різдво не за горами, і великі роздрібні мережі готові до святкової метушні, можна очікувати ще більше пропозицій незабаром.
Читайте також
- Уряд презентував стратегію «Економіка майбутнього»: три ключові напрями розвитку
- Росія ввозить бензин з Азії через дефіцит після ударів України
- Укрзалізниця оновлює потяг Київ-Ковель: українці оберуть нову назву
- Держава запускає програми відновлення для бізнесу: гранти до 16 млн і допомога на працівників
- Росія вперше за роки почне імпорт бензину морем через удари дронів по НПЗ
- Еко Маркет розширюється в Чернігові: чотири нові супермаркети та сотні вакансій

