У Києві після пологів померла жінка: лікарці повідомили про підозру.
Як повідомляє ТСН: У Києві, після ускладнених пологів, під час яких дитина народилася мертвою, наступного дня померла 36-річна жінка. Лікарю пологового будинку висунули підозру.
Деталі
Згідно з даними від поліції, 50-річна акушер-гінеколог, яка була на чергуванні, не забезпечила необхідного післяпологового догляду для породіллі і не вжила вчасно потрібних медичних заходів. Через цю бездіяльність різко погіршився стан пацієнтки. На жаль, попри реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося.
Жінка померла через ушкодження внутрішніх органів та масивну кровотечу, які виникли внаслідок стрімких пологів.
«Однак, таких наслідків можна було б уникнути, якби лікарка організувала належний медичний догляд за породіллею», — йдеться у повідомленні.
Нещодавно в Одеському пологовому будинку також стався подібний випадок - померло немовля. Зараз триває перевірка цього інциденту, вивчається медична документація та беруться пояснення від медичних працівників.
«Усі коментарі щодо того, що спричинило цю ситуацію, будуть надані після завершення перевірки та отримання висновків фахівців», — зазначила речниця міського департаменту охорони здоров’я Олена Вельможко.
Цей трагічний випадок піднімає важливі питання щодо якості медичних послуг, що надаються в пологових будинках. Перевірка ситуації та вжиття необхідних заходів можуть допомогти уникнути подібних трагедій у майбутньому та забезпечити належний догляд за породіллями.
Читайте також
- На Харківщині перекрили ключову трасу через аварійну трубу: деталі об'їзду
- Атака на Запоріжжя та Херсон: є загиблі та поранені через удари РФ
- Маріупольський порт повністю зупинено: уражено обладнання та електропостачання
- Масована атака РФ по Україні: загиблий та поранені, масштабні руйнування в трьох областях
- Естонія тестує українські технології захисту: у Таллінні встановили першу модульну споруду
- Нічний удар дронів по Криму: вибухи в Сімферополі та пожежа біля ГРЕС

