Трамп почав розсилати "тарифні листи" — країна БРІКС отримала 50%.
10.07.2025
5293
Журналіст
Шосталь Олександр
10.07.2025
5293
Президент Дональд Трамп відправив листи деяким країнам щодо встановлення тарифів на експорт до Сполучених Штатів до 50%. Серед отримувачів таких "листів Трампа" – Бразилія, Філіппіни, Шрі-Ланка, Молдова, Бруней, Алжир, Лівія та Ірак. Він вважає, що торговельний дефіцит з іншими країнами шкодить США, тому вводить тарифи як відповідь.
Трамп також погрожує встановленням 17-відсоткових тарифів для експорту продукції ЄС. Термін укладення "угоди" закінчується 9 липня. Ця ініціатива стала частиною стратегії президента по захисту американських інтересів на світовому ринку.
Читайте також
- Сенат США обмежив повноваження Трампа щодо Ірану: що це означає
- Сенат США вперше з 1973 року схвалив резолюцію про виведення військ: що далі
- Зеленський заявив про необхідність мирних переговорів: чи готова Росія до діалогу
- Зеленський закликав Путіна до миру: 40% російських НПЗ пошкоджено
- Трамп закликав Зеленського діяти сміливіше: змусити Путіна сісти за переговори
- Лавров заявив про втрату надії на США як посередника у війні

