Російські військові отримали наказ страчувати полонених: перехоплено ГУР.

Російські військові отримали наказ страчувати полонених: перехоплено ГУР
Російські військові отримали наказ страчувати полонених: перехоплено ГУР Фото: novyny.live

Українська військова розвідка оприлюднила нове перехоплення радіоперехоплення російських військових. Ці записи свідчать про цілеспрямовану політику страти полонених українських військовослужбовців.

Окупанти страчують полонених українців

У записі, зробленому на Новопавлівському напрямку, командир підрозділу армії РФ відкрито наказує вбивати тих, хто здається:

"Пусть кричат, чтобы они сдавались… пусть сдаются, как понял меня? Одного в плен возьмут, остальные, если будут сдаваться — обнулять".

У ГУР підкреслюють, що цей наказ є прямим порушенням міжнародного гуманітарного права та Женевських конвенцій, які гарантують захист військовополонених.

"За кожен злочин, скоєний проти українського народу, буде справедлива відплата", — додали у повідомленні.

Раніше російські окупанти розстріляли беззбройного полоненого військового Збройних сил України у Донецькій області.

Нагадуємо, що раніше у ГУР повідомили про понад 150 випадків страт полонених українських оборонців, які вчинили росіяни. Ці злочини є цілеспрямованою політикою з боку керівництва країни-агресора.

Кожен новий випадок страти полонених українських військовослужбовців лише підтверджує жорстокість та безжалість окупантів, які порушують міжнародне гуманітарне право та норми Геневських конвенцій. Ця обстановка свідчить про необхідність залучення міжнародного співтовариства для припинення порушень прав людини на окупованих територіях України.


Читайте також

Реклама