У Хмельницькому з 1 листопада включають опалення: як це відбуватиметься.
Як повідомляє inkorr.com: З 1 листопада в Хмельницькому планують розпочати опалювальний сезон. Міський голова Олександр Симчишин підписав відповідне розпорядження, щоб забезпечити теплом житлові приміщення та інших споживачів у місті, про що повідомляє видання "Главком".
«Департамент інфраструктури міста (В. Новачок), міське комунальне підприємство «Хмельницьктеплокомуненерго» (В. Скалій) відповідальні за включення опалення. Планується поетапне включення житлових будинків та інших споживачів починаючи з 1 листопада, а також цілодобова робота обслуговуючого персоналу на час переведення котелень та теплових мереж в операційний режим», — йдеться у розпорядженні.
Станом на сьогодні опалювальний сезон вже стартував у 13 областях України. Заступник Міністра розвитку громад Костянтин Ковальчук зазначив, що цього року сезон почався у надзвичайних умовах через атаки на енергетичні об'єкти та теплову генерацію.
Розпочаток опалювального сезону у Києві
У Києві опалення почали включати 29 жовтня для житлових будинків. Мер столиці Віталій Кличко підкреслив, що запуск сезону був ретельно спланований з урахуванням погодних умов, належного використання пального та забезпечення відповідних санітарних умов.
Крім того, уряд має намір надати фінансову допомогу більш ніж 660 тисячам українців на зимовий період 2025-2026 років. Загалом заплановано виділити 4,3 млрд гривень з державного бюджету.
Таким чином, у Хмельницькому та Києві стартують опалювальні сезони, які були ретельно підготовлені і будуть під контролем місцевої влади. Забезпечення теплом житлових будинків і підтримка українців у зимовий період — важлива задача для комфортного життя громадян у холодну пору року.
Читайте також
- У Києві демонтують пам’ятник Булгакову: що відомо про деколонізацію
- У Києві можуть обмежити намети в метро під час тривог: що відомо
- Нічна атака на Київ: кількість загиблих зросла до 7, постраждалих – 90
- Масована атака на Київ: 90 постраждалих та 6 загиблих внаслідок удару РФ
- Атака на Київ 2 червня: 65 постраждалих та п’ятеро загиблих, триває ліквідація
- Масована атака на Київ: 4 загиблих та 58 поранених, серед яких двоє дітей

