У Києві розпочнуть опалення для 3260 будинків: коли почнуть гріти батареї.

Батареї опалення в житлових будинках
Батареї опалення в житлових будинках Фото: TSN.ua

Відновлення теплопостачання та водопостачання у Києві

Як повідомляє TSN.ua: У Києві розпочнуть подачу теплоносія на 3260 будинків, які залишалися без опалення через обстріли 9-го та 20-го січня. Сьогодні вночі у столиці України почнеться гріти батареї, що повинно полегшити ситуацію для осель, які страждали від холодів.

Крім того, водопостачання відновлено всім споживачам Києва. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, зазначивши важливість забезпечення основних комунальних послуг для мешканців міста. Водночас, варто відзначити, що 600 тисяч людей покинуло місто, що може вплинути на споживання ресурсів у найближчий час.

Відновлення теплопостачання та водопостачання в Києві є важливими кроками для підтримки життєдіяльності міста в умовах воєнних дій. Зважаючи на те, що значна частина населення залишила місто, це може вплинути на загальний попит на комунальні послуги, а також на відновлення інфраструктури. Однак забезпечення базових потреб мешканців залишає надію на стабілізацію ситуації в столиці.


Читайте також

Реклама