У Київстар пояснили, чому у поїздах Укрзалізниці немає інтернету.
У прес-службі компанії Київстар пояснили, чому в поїздах Укрзалізниці відсутній інтернет. Відповідаючи на скаргу пасажирки у Фейсбукі, компанія повідомила, що причиною поганого зв'язку є видалення базових станцій. Водночас Київстар заявив, що постійно розширює покриття своєї мережі та аналізує якість зв'язку.
Пасажирка, яка подала скаргу, скаржилася на відсутність зв'язку під час поїздки з Харкова до Ужгорода. Вона також висловила своє незадоволення роботою оператора Київстар і порівняла ситуацію з розвиненими країнами, де є Wi-Fi в поїздах. Жінка запитала, коли в Україні буде якісний зв'язок, оскільки інтернет не завантажувався протягом її поїздки.
Варто відзначити, що Київстар, Vodafone та lifecell презентували найбюджетніші тарифи для українців.
Читайте також
- Хліб в Україні подорожчає на 25% за рік: прогноз на м’ясо та молочку
- Податок на нерухомість-2026: кому доведеться платити до 25 тисяч гривень
- Акції «Газпрому» впали до мінімуму з 2009 року: що втратила Росія
- Жителям Снігурівської громади пропонують гранти до 65 000 грн: що треба знати
- Ціни на бензин і дизель впадуть до 7 гривень: названо причини
- Люксові авто, які розоряють власників: названо найненадійніші моделі

