Україна сенсаційно обіграла Марокко на Олімпіаді-2024 з футболу.

Україна обіграла Марокко на Олімпіаді-2024

Збірна України з футболу зіграла другий матч на Олімпійських іграх. Українці перемогли Марокко з рахунком 2:1.

Українська команда забила перший гол у першому таймі. Максим Брагара прострілив з флангу, а Дмитро Криськів замкнув м'яч в ворота.

На початку матчу Максим Хлань пробив двічі по воротах Марокко, але голкіпер їх команди врятував свою команду. Арсеній Батагов також спробував пробити після подачі Криськів, але м'яч пролетів над воротами.

У другому таймі гравці Марокко Ашраф Хакімі та Біляль ель-Ханнус також не змогли пробити над воротами. Але їх команда змогла зрівняти рахунок, коли Володимир Салюк порушив правила в штрафному майданчику і був вилучений червоною карткою. Суф'ян Рахімі реалізував пенальті.

Навіть у меншості, українська збірна намагалася забрати перемогу. Олег Краснопір пробивав прямо в воротаря. Але в останні хвилини матчу Марокко мав перевагу, але не зміг забити гол.

На 90+8 хвилині Ігор Краснопір забив переможний гол. Рахунок став 2:1 на користь України.

Аргентина перемогла Ірак

У ще одній грі групи В Аргентина перемогла Ірак з рахунком 3:1. Тепер перед останнім туром всі команди в групі мають по три очки.

Нагадаємо, що 24 липня збірна України поступилася Іраку з рахунком 1:2 у своєму дебютному матчі на Олімпійських іграх.