В Україні з 19 серпня знову вводять графіки вимкнень світла.
В Україні відновлюють відключення електропостачання
З 19 серпня українські споживачі знову стикаються з проблемою відсутності електрики. Це стосується лише одного етапу відключень. Про це повідомили представники компанії "Укренерго".
Першочергове відключення електропостачання відбудеться завтра, 19 серпня, з 17:00 до 21:00. В інші години обмежень не передбачається, зазначили в компанії.
Причиною відключень є збільшення споживання електроенергії через високі температури.
Раніше ДТЕК планувала відновити 60-70% втратеної внаслідок обстрілів генерації до жовтня цього року.
Раніше "Укренерго" прогнозувало зменшення відключень електропостачання у серпні-жовтні. Голова компанії Володимир Кудрицький вірить, що дефіцит електроенергії у національній енергосистемі зменшиться в серпні, вересні та жовтні, якщо не виникне нових обстрілів.
Читайте також
- Удар РФ по Харкову: FPV-дрон влучив у житловий будинок, поранена жінка
- Атака на Харків: FPV-дрон влучив у житловий будинок, постраждала жінка
- Синій автомобіль чи трамвай: хто має перевагу на нерегульованому перехресті
- Обстріл Херсонщини 22 червня: поранено п’ятьох людей, серед них чиновник ОВА
- Атаки РФ на Дніпропетровщину: загинула жінка, дев'ятеро поранених
- Спека до +30° та надзвичайна пожежна небезпека: прогноз у Харківській області на 23-27 червня

