Відмерли нерви у кінцівках, — військовополонений про полон у РФ.
13.07.2025
3577
Журналіст
Шосталь Олександр
13.07.2025
3577
Нацгвардієць Олександр, який 3 роки провів у полоні в РФ, відділ котрого почав окупацію Чорнобильської атомної електростанції, вже більше півроку проходить реабілітацію після звільнення. Під час полону йому довелося стояти безперервно, перебувати під відеонаглядом і витримувати фізичні та психологічні тортури.
У кінцівках його нервові закінчення були пошкоджені через постійний стійкий стан, тому Олександр погано себе почуває і потребує постійного медичного спостереження та лікування.
Читайте також
- Зеленський: Росія стягує ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту
- Російські дрони використовують повітряний простір Білорусі: що відомо
- Суддів зобов’язали щороку звітувати про доброчесність: що змінить новий закон
- Успішні удари ЗСУ змусили РФ перекидати ППО для захисту Москви та Криму
- США посилюють контроль в Арктиці: новий законопроект проти Росії та Китаю
- Трамп перекроює виборчі округи США: чи вдарить це по республіканцях у 2026

