Vodafone відклав підвищення тарифів частини абонентів.
Мобільний оператор Vodafone відстрочить підвищення тарифів
Мобільний оператор Vodafone відстрочить різке підвищення тарифів, повідомили у самій компанії. Раніше було оголошено про зростання цін на тарифи, але ці зміни відстрочили. Це стосується нової лінійки Joice та тарифу Turbo, вартість яких мала збільшитися на 70-120 гривень. Абоненти, які вже користуються цими тарифами, продовжать отримувати поточні послуги за старою вартістю. Нові абоненти, які підключаться до Vodafone та зроблять перший дзвінок до 20.01.2025, також отримають 3 пакети послуг за старою ціною.
Компанія пояснила, що такі зміни пов'язані зі стрімким зростанням вартості електроенергії, додатковими витратами та ремонтом обладнання, пошкодженого внаслідок війни. Також збільшилися податкові збори для компанії. В іншій частині новини було згадано, що Київстар також планує підвищити свої тарифи, починаючи з 20 грудня.
Читайте також
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити
- Українцям пояснили процедуру конфіскації майна: що вилучають та як продають
- Податки для фрілансерів різко змінять: замість 23% заплатять лише 10
- Правоохоронці викрили схеми незаконного видобутку копалин у п’яти регіонах: збитки держави понад 1,5 млрд
- У Росії намагаються приховати дефіцит бензину: регіони запроваджують обмеження на продаж

