Водіям нагадали, яке правило на дорогах не варто забувати: посилять контроль.
Кількість порушень, пов'язаних з тим, що водії не використовують поворотники, зростає, що створює небезпечні ситуації на дорогах та ускладнює рух, повідомляє портал "Avtosota". Водії все частіше не вмикати поворотники, чим піддають небезпеці себе та інших учасників дорожнього руху.
Поліція нагадує, що за невикористання поворотного керування передбачено штраф у розмірі 510 грн. Правила дорожнього руху зобов'язують водіїв вмикати поворотники перед початком руху, зупинкою, поворотом, розворотом або зміною смуги. Дотримання цього правила важливо для безпеки дорожнього руху та взаєморозуміння між водіями. Також нагадують, що відволікання від керма загрожує штрафом до 52 000 грн.
Жорстке покарання для "гучних" водіїв
Також варто зазначити, що "гучні" водії будуть піддані суворому покаранню.
Читайте також
- Ціни на ягоди в Одесі злетіли: чому черешня коштує до 200 гривень
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток

