"Зайшла в глухий кут": Рубіо шокував заявою про Україну.
06.03.2025
3658
Журналіст
Шосталь Олександр
06.03.2025
3658
Державний секретар США Марко Рубіо вважає, що Росія провадить "проксі-війну" в Україні та веде війну проти Заходу.
Крім того, Рубіо прокоментував конфлікт між Трампом і Зеленським, заявивши, що росіяни готові до переговорів, а українська влада - ні.
"План українців, їхніх союзників на Капітолійському пагорбі та людей, з якими ви спілкуєтесь в інших країнах, полягає в тому, що давайте просто продовжувати давати їм стільки, скільки їм потрібно, і так довго, як це буде потрібно. Це не стратегія", - сказав держсекретар.
Під час виступу в ефірі Fox News, Рубіо з'явився з попелом на чолі - символом Попільної середи, що означає початок Великого посту в християнській традиції. Такий самий хрест раніше намалювали і на чолі віцепрезидента Джей Ді Венса.
Нагадаємо, що Трамп жорстко критикував Зеленського і заявив, що не буде надалі виділяти гроші.
Читайте також
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток
- У Росії масовий дефіцит пального: черги на АЗС та обмеження до 30 літрів

