Зеленський про нічний обстріл Києва: Росія намагається запугати українців.

Нічний обстріл Києва Росією
Нічний обстріл Києва Росією Фото: UATV

Коментар президента України щодо обстрілу Києва

Як повідомляє UATV: 2 липня 2023 року президент України Володимир Зеленський прокоментував нічний обстріл Києва, під час якого загинуло 22 людини, а близько 100 отримали поранення, серед яких двоє дітей. Цей трагічний інцидент призвів до пошкодження більше 30 локацій у столиці. Зеленський зазначив, що Росія намагається запугати українців масованими ударами, оскільки має труднощі з логістикою та ресурсами.

Основні тези коментаря

Президент України підкреслив, що основною ціллю російських військ залишається Київ. За його словами,

«Путину потрібно 'продати' росіянам велику перемогу, але її немає і не буде»
— Володимир Зеленський. Це свідчить про те, що агресор зазнає серйозних труднощів в проведенні військових операцій.

Зеленський додав, що

«Россия сталкивается с серьезными трудностями — проблемы с логистикой, боеприпасами, нефтью, бензином и дизельным топливом и даже начала импортировать энергоносители»
— Володимир Зеленський. Ці проблеми свідчать про те, що російська армія не може забезпечити свої потреби для ведення війни.

Зеленський також акцентував на позиції України, яка виступає за справедливий мир і справедливе закінчення війни. Це підкреслює прагнення української влади до миру, незважаючи на тиск і загрози, які чинить агресор. Трагедія в Києві ще раз підтверджує серйозність ситуації та необхідність міжнародної підтримки у боротьбі за безпеку та територіальну цілісність України.

Цей обстріл Києва підкреслює продовження військових дій в Україні, які призводять до значних людських втрат та руйнувань. Важливою є реакція міжнародної спільноти на дані події, оскільки підтримка України у боротьбі з агресією залишається критично важливою. Оцінка військових можливостей Росії також стає ключовим фактором у стратегічному плануванні оборони України, що може вплинути на подальший розвиток конфлікту.


Читайте також

Реклама