Зеленський: Росія вдарила понад 3500 дронів та 190 ракет по Україні.
Як повідомляє inkorr.com: Агресія Росії на Сході України продовжує наростати. Президент Володимир Зеленський повідомив про масштаби атак: понад 3500 дронів, майже 190 ракет і більше ніж 2500 авіаційних бомб уже використані ворогом. Під ударами потерпають населені пункти та інфраструктура, і жоден регіон не залишився осторонь.
«Були провокації й проти партнерів. Це саме той повітряний терор, проти якого Україна пропонує захищатися разом. Щоб нікому не доводилося поспіхом підіймати бойову авіацію та відчувати тиск Росії на свої кордони. Зараз саме той час, коли маємо реалізувати спільний захист нашого європейського неба багатошаровою системою протиповітряної оборони. Всі технології для цього є. Потрібні інвестиції та бажання, потрібні сильні дії та рішення всіх наших партнерів. Дякую всім, хто допомагає», - зазначено у заяві.
Внаслідок атак на Запоріжжя постраждали не лише будівлі, а й цивільні особи – загинули і отримали поранення діти та близькі люди. Пожежі, викликані ворожими обстрілами, завдали шкоди житловим будинкам та техніці, а значні території опинилися під загрозою знищення.
Напружена ситуація на Сході
Ситуація на Сході України лишається надзвичайно напруженою, місцеві мешканці змушені жити в постійному страху. Необхідно вжити термінових і рішучих заходів, щоб захистити свободу та безпеку українського народу.
Цей етап війни вимагає злагоджених дій не лише з боку України, а й міжнародної спільноти. Підтримка партнерів є критично важливою для протидії агресії та забезпечення безпеки регіону. Ситуація на фронті вимагає вдосконалення системи протиповітряної оборони, що, в свою чергу, покладає відповідальність і на союзників України.
Читайте також
- Путін збрехав про захоплення Костянтинівки: ISW не знайшов доказів окупації
- Євроінтеграція України та скандал з орденом: що стоїть за позбавленням Зеленського нагороди
- Зеленський і Трамп провели 1,5-годинну розмову: про що домовились президенти
- Кабмін ухвалив створення Пантеону на території Києво-Печерської лаври
- Зеленський закликав до нових санкцій через удар по Сумах: що відомо про жертви
- Україна завдала удару по нафтовій інфраструктурі під Санкт-Петербургом: понад 850 км

