Чи буде GSM-зв'язок у Києві під час блекауту: пояснення від КМДА.
Столична адміністрація забезпечує безперебійний GSM-зв'язок при відключенні електроенергії
Столична адміністрація вживає заходи для забезпечення безперебійного GSM-зв'язку при відключенні електроенергії. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв на брифінгу в Медіацентрі Україна. За його словами, всі три національні оператори мобільного зв'язку вже виконали необхідні технічні роботи, встановивши генератори і акумуляторні батареї на базових станціях. Міська влада також внесла чіткі вимоги щодо забезпечення стабільного GSM-зв'язку під час можливих відключень.
"Умови відключення електроенергії змушують користувачів масово переходити на мобільний інтернет, що створює значне навантаження на мережі. Наша головна мета - забезпечити безперебійний GSM-зв'язок по всьому місту під час відключень", - підкреслив Пантелеєв.
Міська влада також впровадила систему подвійного щоденного моніторингу рівня сигналу під час відключення електроенергії, щоб контролювати якість зв'язку.
Більше деталей можна дізнатися у відео.
Нагадаємо, що Нова пошта розповіла про переваги поштоматів нового покоління.
Читайте також
- Ветерани та родини загиблих отримають до 4 100 євро: стартувала грантова програма
- Toyota RAV4 у США зник з полиць: дефіцит через скорочення виробництва та ціни на пальне
- Ощадбанк запустив кешбек 0,5% за поповнення карток: як отримати до 500 грн
- Продавці ринку “Черемушки” в Одесі скаржаться на відтік покупців: скільки коштує зелень
- Хліб в Україні подорожчає на 25% за рік: прогноз на м’ясо та молочку
- Податок на нерухомість-2026: кому доведеться платити до 25 тисяч гривень

