Економіка

Київський транспорт дорожчає до 30
Проїзд у Києві подорожчає до 30 гривень: Кличко пояснив вимушені кроки

Підвищення проїзду у громадському транспорті Києва Київ планує підвищити вартість проїзду у громадському транспорті до 30 гривень за поїздку, що залишиться нижчим за собівартість. Вартість проїзду у метро становить близько 60 гривень, а у наземному транспорті — близько 50 гривень. Це рішення пов'яз...

01.06.2026 587

Реклама