Суспільство

Пенсіонери в інтернатах отримуватимуть лише 25% виплат: хто уражений
Пенсіонери в інтернатах отримуватимуть лише 25% виплат: хто уражений

У 2026 році частина українських пенсіонерів буде отримувати лише чверть своєї пенсії. Це стосується тих, хто перебуває на повному державному утриманні — в будинках-інтернатах, геріатричних центрах або інших спеціалізованих установах. Хоча ця норма вже діє, у 2026 році вона стане ще актуальнішою чере...

10.10.2025 773

Реклама