Північна Корея запустила крилаті ракети у Східне море.
Північна Корея випробовує ракети
Військові Південної Кореї повідомили, що Північна Корея випробувала кілька крилатих ракет. Пуски відбулись у четвер, 22 травня в Східному морі. За інформацією Yonhap, відбулися вони недалеко від Сондока в провінції Південний Хамгьон.
Заугадання пусків здійснив об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї. Група південнокорейських та американських розвідувальників наразі проводить докладний аналіз ситуації.
Південнокорейські військові бачили підготовку та моніторили пуски, отримуючи інформацію від американських партнерів.
Також, КНДР недавно випробувала нову корабельну систему озброєнь на есмінці «Чве Рен». Ця система включає в себе потужні ракети різних типів, включаючи надзвукові та стратегічні крилаті ракети, а також тактичні балістичні ракети.
Важливо відзначити, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин підтримав участь своєї країни у конфлікті між Росією та Україною, стверджуючи, що це було необхідною мірою для захисту «братньої нації».
Ймовірно, Північна Корея отримала допомогу від Росії при створенні нових ракет. Державні ЗМІ Північної Кореї повідомили, що нову ракету таємно запустили з винищувача МіГ-29 під час протиповітряних навчань.
Читайте також
- Замість "тримайся": психологиня Петришин назвала правильні слова підтримки після втрати
- Херсон без електротранспорту: російський обстріл пошкодив контактну мережу
- Чемпіон України з плавання після травми: як адвокат безбар'єрності змінює міста
- Труднощі прощання в морзі: історія матері, яка втратила 24-річного сина
- Російський дрон влучив у комунальний автобус у Запоріжжі: постраждалих немає
- У Вроцлаві затримали двох за жорстоке побиття українців: деталі конфлікту

