Зеленський зустрівся із главою МЗС Японії: про що говорили.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром закордонних справ Японії Такеші Іваєю.
Про це повідомив Зеленський у своєму Телеграм-каналі.
Ця зустріч відзначна, оскільки Японія обрала Україну як першу країну для офіційного візиту свого міністра після формування нового уряду.
Зеленський висловив вдячність японському народу та уряду за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.
Президент також висловив подяку за фінансову та гуманітарну допомогу, включаючи новий пакет підтримки для енергетичного сектору України.
Окремо, зазначено рішення G7, в рамках якого Японія виділила Україні 3 мільярди доларів. Ці кошти є частиною кредитного пакета на 50 мільярдів доларів, який буде погашуватися за рахунок доходів від заморожених російських активів.
Раніше Зеленський також заявив про стабільність України та підтримку воїнів.
Читайте також
- ЄС визнав право України на самозахист через загрози з Білорусі
- Зеленського позбавили ордена Білого Орла: що відбувається між Україною та Польщею
- Удар РФ по Харкову: FPV-дрон влучив у житловий будинок, поранена жінка
- Чалий закликав зберегти діалог з Польщею попри політичні суперечки
- Обстріл Херсонщини 22 червня: поранено п’ятьох людей, серед них чиновник ОВА
- Єврокомісія звинуватила Білорусь у сприянні агресії РФ: що відомо

