Кличко сказав, коли у будинках киян включать тепло.
Опалювальний сезон розпочнеться у Києві з 30 жовтня
Мер міста Віталій Кличко повідомив, що опалювальний сезон для житлового фонду у Києві розпочнеться 30 жовтня. Таке рішення було прийнято у зв'язку з очікуваним похолоданням. За прогнозами синоптиків, температура впродовж трьох днів буде нижче +8 градусів. Тому вже з 30 жовтня житлові будинки будуть підключати до централізованої системи теплопостачання. Для повноцінного функціонування системи потрібно ще 7 днів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.
За словами мера Кличко, холодна погода вже наступила в місті, що свідчить про неможливість відкладати початок опалювального сезону. Тепер жителям Києва буде доступний комфорт та тепло у власних будинках. Значна робота проводиться для забезпечення теплопостачання в столиці, оскільки Київ є одним з найбільших міст у Європі. Тому необхідні всі зусилля для забезпечення якісного та надійного опалення для киян.
Читайте також
- Метро до Броварів під питанням: Кличко анонсував, але Київський метрополітен спростовує
- Успенський собор у Києві постраждав від атаки РФ: Кличко розповів про пожежу
- 19 постраждалих у Києві після масованої атаки РФ: серед них дитина та вагітна
- Нічна атака на Київ: 13 постраждалих, серед них дитина, пошкоджено інфраструктуру
- У Києві демонтують пам’ятник Булгакову: що відомо про деколонізацію
- У Києві можуть обмежити намети в метро під час тривог: що відомо

