Відключення світла повернулося: Укренерго попередило українців.
Україна готується відключити електроенергію через спеку
У понеділок, 19 серпня, в Україні будуть застосовуватися графіки відключення електроенергії через очікуване зростання температури до +40 градусів. Прес-служба Укренерго повідомила про це. Це збільшення температури призведе до збільшення споживання електроенергії, тому будуть застосовуватися обмеження.
Відключення будуть відбуватися з 17:00 до 21:00 години, інші години не будуть підпадати під обмеження. Такі заходи є необхідними через збільшення споживання під час спеки, пояснили в Укренерго.
"Застосовуватиметься одна черга відключень. В інші години – без обмежень. Причина застосування заходів обмеження – зростання споживання через спеку", - наголосили в Укренерго.
Раніше було повідомлено, що наступного тижня очікується п'ять днів спеки з температурою повітря до +28-30 градусів, тому очікується збільшення споживання електроенергії на 10-12%.
Міненерго також назвало плановану кількість генерацій до опалювального сезону.
Читайте також
- ЄС збільшив імпорт російського палива попри санкції: що купують у травні
- Польща та Україна оголосили про Recovery Conference 2026: 5 тисяч учасників і 200 угод
- Будівництво укриттів на 23 млн: підрядників і посадовців підозрюють у махінаціях
- Розкрадання 3 млрд на боєприпасах: директору фірми оголосили нову підозру через 21 млн несплаченого ПДВ
- На Львівщині викрили схему соцвиплат на 41 млн: посадовицям загрожує 12 років
- Військові отримають доплати за новими правилами з липня: які виплати зміняться

